צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות אירוסין

מגוון טבעות אירוסין של הוד מקבילי לבחירתך, מתוך הקולקציה או בעיצוב אישי

אין ספק שמדובר על אחת ההחלטות הקשות ביותר בכל התהליך. בניגוד לבחירה של טבעת נישואין במתבצעת על ידי האישה שאמורה בסופו של דבר גם לענוד אותה, את הבחירה בטבעת האירוסין תצטרכו לעשות בעצמכם ולקוות שתמצא חן בעיני הכלה שלך לעתיד. במידה ואתה שרויי בלבטים, מתקשה להחליט, ומעוניין באיש מקצוע רציני שמתמחה בתחום טבעות האירוסים כבר שנים רבות, זה הזמן להכיר את הוד מקבילי, הצורף המוביל בישראל.

נעים להכיר

 

הוד מקבילי יוצר תכשיטים בסטודיו שלו כבר קרוב לשני עשורים. הוד הוא בוגר בצלאל ובוגר המכללה לצורפות אומנית. הסטודיו שלו ממוקם בבית חרות, סמוך לקניון M הדרך ואת היצירות המרשימות שלו ניתן לראות על מאות אצבעות של נשים וגברים ברחבי הארץ. בנוסף הוא מעצב גם מגוון רחב של תכשיטים אחרים מלבד טבעות אירוסין אך מתמקד ביצירה של טבעות נישואין ואירוסין בהזמנה אישית. תהליך העבודה של הוד מאופיין באווירה נעימה, בהקשבה מלאה לצרכי הלקוח ובסבלנות אין קץ.

 

אל תפחד, אתה לא לבד

 

במידה ואתם חשים חוסר ביטחון מוחלט, דעו כי יש לכם אפשרות לקבל עזרה חיצונית. צרו קשר עם החברה הכי טובה של זוגתכם ובקשו ממנה לבוא אתכם לסטודיו של הוד. לחילופין, אתם יכול להביא אליו את אמה של הכלה. חשוב מאוד לשמור על דיסקרטיות מרבית בכל התהליך ולכן חשוב לתאם גרסאות למקרה שתתקלו בכלה המיועדת או במישהו שמכיר אותה.

 

טבעת אירוסין מיוחדת מכולן למיוחדת מכולן

 

אחת האפשרויות שעומדות בפניכם כאשר אתם עומדים לרכוש את הטבעת היא לבחור טבעת אירוסין מתוך מגוון הטבעות הקיימות היום בחנויות התכשיטים אך במידה ואתם מעוניינים להשקיע באמת, למה לא ללכת כבר על כל הקופה ולעצב עבור האישה שלכם טבעת באופן אישי? הוד מקבילי ישמח ללכת אתכם צעד אחר צעד משלב הרעיון ועד למימוש ואף לבצע התאמות בטבעת לאחר ההצעה הגורלית במידה ולא תמצא חן. אתם מוזמנים ליצור עמו קשר ולקבל מענה מקצועי, קשוב ואמין.