צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעון אירוסין בנתניה

הוד מקבילי - צורף מקצועי של טבעות אירוסין בנתניה והסביבה

 

מוזמנים להתרשם מהקולקצייה המלאה של טבעות האירוסין של הסטודיו שלנו

 

לפני שנכנסים לקלחת ארגון החתונה, ישנו רגע קסום שלא ישכח לעולם והוא רגע הצעת הנישואין. תקופת האירוסין היא תקופה חשובה ומלאת התרגשות בחיי הזוג הצעיר ולכן גם האביזר המסמל את תחילתה של התקופה הוא רב משמעות. למעשה, אחרי תקופה של זוגיות צמודה יתכן שבחירת הטבעת היא אחת הרכישות המשמעותיות שתעשה לבד ללא עזרתה של בת הזוג...

 

לפגוש את שר הטבעות

 

בכדי לבחור את טבעת האירוסין של בת זוגתך מומלץ ללכת לצורף מקצועי הפותח בפניך מגוון אפשרויות וגם נותן לך את האפשרות לעצב עבור בת הזוג את טבעת האירוסין האחת והיחידה עבורה באופן אישי. הוד מקבילי הוא צורף מוכר למחפשים טבעות אירוסין בנתניה והסביבה. כניסה לסטודיו שלו תיקח אותך אל עולם שלם של אפשרויות. ממש כשמו, הטבעות של מקבילי הן מלאות הוד, וכמו בסיפור שר הטבעות, נראות כאילו נשלפו מתוך סיפור אגדה. ישנן טבעות קלאסיות, טבעות עדינות במיוחד, טבעות מזהב לבן או זהב צהוב, טבעות עם יהלומים וגם ללא. האפשרויות הן באמת רבות. אל הוד מקבילי מגיעים לא רק אלה המחפשים טבעות אירוסין בנתניה אלא גם מאזור המרכז מגיעים לבית חירות לפגוש את שר הטבעות.

 

רוצים ליצור טבעת אישית? גם זאת אפשרות

 

לא רק שאצל הוד מקבילי ישנו מגוון עשיר במיוחד של טבעות אירוסין ונישואין, הוד מעצב טבעות בהזמנה אישית עבור אלה המעוניינים שטבעת האירוסין שיעניקו לבנות זוגם תהיה אחת ויחידה, וההשראה ליצירתה תהיה בת הזוג. בפגישה איתכם הוד יבין מיהי בת הזוג, מהו טעמה, רצונותיה ויכיר גם אתכם. מתוך ההיכרות איתכם יעצב את הטבעת האישית עבורכם, טבעת שתקבל משמעות נוספת מעבר למשמעות הרגילה שלה. בואו גם אתם והתרשמו מן האוסף המרהיב של הטבעות ומן היכולת של הוד לתרגם את ההיכרות איתכם ועם זוגתכם לטבעת שתקשור בין שניכם.