צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות אירוסין זהב לבן

כשבוחרים טבעת אירוסין לבד - זהב לבן היא הבחירה הנכונה

מחפשים טבעת אירוסין לבנות הזוג? או מחפשים יחד טבעת מושלמת כדי להפוך את האירוסין לרשמיים? בגלריה שלי בבית חרות, ליד כפר ויתקין, תוכלו למצוא מגוון רחב של טבעות אירוסין בעיצובים שונים.

 

בתוך כל ההיצע, תוכלו להבחין בשני סוגים עיקריים של טבעות אירוסין, האחד הוא טבעות מזהב לבן והשני הוא טבעות מזהב צהוב. שניהם פופולאריים מאוד, ואת כל הטבעות עיצבתי בקפידה ותוך ניסיון להציע משהו לכל אישה, לא משנה מה הטעם האישי שלה.

 

את הבחירה בין טבעות אירוסין זהב לבן לטבעות מזהב צהוב מומלץ לעשות רק לאחר מדידה, שתעזור לכם לגלות איזה משני הסוגים מתאים יותר. יש גווני עור מסוימים שזהב לבן יחמיא להם יותר, ולכן זו תהיה הבחירה הנכונה.

 

לכל אישה יש את הטעם האישי שלה, אבל כדאי לקחת בחשבון את מידת ההתאמה של הטבעת לאישה שעונדת אותה. אין ספק שמדובר בבחירה קשה, והיא צריכה להיות הנכונה. בשביל זה אני כאן, לעזור לכם לבחור את הטבעת המושלמת. אחרי שנים של לימודים, השתלמויות וניסיון מעשי בתחום, אוכל לייעץ לכם, ואם תרצו, גם להכין לכם טבעות בעיצוב אישי.

 

ההמלצה שלי: במידה ואתם מחפשים לבדכם את הטבעת לבנות הזוג, ולא בטוחים איזה זהב לקנות, טבעות אירוסין זהב לבן הן בחירה מצוינת.