צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

מכירת זהב

לקבוע את שווי התכשיט ולהעריך את המחירו

שלא כמו רכישה של תכשיטי זהב, מכירה שלהם אינה מצריכה מעורבות גבוהה מצד הצרכן, משום שהצרכן לא צריך להגיע להחלטה כלשהי. בעזרת אדם העוסק בתחום מכירת זהב אפשר לעבור את מסע המכירה במהרה ולקבל מזומן בתמורה.

 

 

מכירת זהב באזור השרון

בבית חרות, מושב הנמצא ליד קניון M הדרך שבכפר ויתקין, נמצאת הגלריה של הוד מקבילי, בוגר בצלאל, שעבר הכשרה במגוון קורסים של צורפות, בניית מודלים ועיצוב, גם בארצות הברית. בגלריה שלו תוכלו למצוא מגוון תכשיטים, ובעיקר טבעות אירוסין וטבעות נישואין.

מלבד ההיצע הרחב של טבעות איכותיות בעיצובים שונים, מקבילי עוסק גם במכירת זהב, והוא יוכל לסייע לכם במכירת תכשיטי הזהב שכבר אין לכם צורך בהם והייתם מעוניינים להמיר אותם למזומן.

כדי לקבוע את שווי התכשיט ולהעריך את המחיר שלו, מקבילי יבדוק את סוג התכשיט ואת האיכות שלו, על פי הידע המקצועי שלו והניסיון שרכש עם השנים. העלות של הזהב תיקבע לפי כמה פרמטרים, ביניהם הקראט, העיצוב ואבני החן שמשובצים בתכשיט.

 

אז אם יש לכם תכשיטי זהב שאתם לא רוצים עוד, מכירת זהב תספק לכם תמורה כספית. עם הכסף תוכלו לעשות את כל העולה על רוחכם.

 

 

החלפת תכשיטים

אפשרות נוספת היא החלפה של התכשיטים שברשותכם תכשיט חדש. בין השאר, זו דרך מצוינת לקנות טבעת אירוסין לבת הזוג, ואצל הוד מקבילי תוכלו למצוא טבעות אירוסין יוקרתיות ויפהפיות, בעיצובים מודרניים וקלאסיים.