צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות נישואין בחדרה

הסטודיו של הוד מקבילי נמצא בבית חירות והוא המקום האידיאלי לאלו המחפשים טבעות נישואין בחדרה והסביבה

 

לחץ כאן לצפייה בקולקציית טבעות הנישואין שלנו

 

טבעת נישואין היא הסמל לברית שנכרתה ביניכם, סמל שנשאר איתכם לאורך כל הדרך. בניגוד לאלבום חתונה או מזכרות אחרות מן היום המשמח, טבעת נישואין נמצאת איתכם ועליכם ומהווה חלק בלתי נפרד מן ההופעה שלכם. לכן, הוד מקבילי, צורף המכין בין היתר טבעות נישואין בחדרה והסביבה, מעצב את טבעות הנישואין מתוך מחשבה ותשומת לב לכך שישנם אנשים שונים בעלי טעם וסגנון שונים ולכן מגוון טבעות הנישואין שלו הוא רחב.

 

זהב בכל הצבעים

 

מחפשים טבעת בעלת צבע זהב צהוב קלאסי? טבעת כסופה העשויה זהב לבן ואצילי או דווקא טבעת בעלת צבע נחושת אדמדם העשויה אף היא מזהב- זהב אדום? אין צורך להרחיק לעיר הגדולה על מנת למצוא טבעות בכל הצבעים. ניתן למצוא טבעות נישואין בחדרה וסביבתה העשויות זהב אדום, זהב לבן וזהב צהוב. לא רק סוגי הזהב הם מגוונים אלא גם הסגנון והעיצוב  משתנים וכל דגם הוא בעל ייחודיות משלו. ישנן טבעות עם גילופים עדינים עליהן, טבעות עבות בעלות מרקם גלי, טבעות חלקות כמעט לחלוטין, טבעות המורכבות ממספר חישוקים תוך שילוב סוגי הזהב השונים. אצל הוד מקבילי תמצאו עולם ומלואו, אך בחירת הטבעת שמוצאת חן בעיניכם מתוך עולם הטבעות העשיר שבמקום אינה האפשרות היחידה לצאת עם טבעת החלומות.

 

לעצב טבעת מתוך העולם שלכם

 

האפשרות האחרת היא  שהוד יכיר אתכם, את טעמכם, רצונותיכם ועולמכם ומתוכם יעצב את הטבעת האחת והיחידה שתהיה הטבעת שלכם. הוד משלב בעיצוביו בין ייחודיות, יופי ואסתטיקה בלתי מתפשרים לבין פרקטיות ונוחות, מתוך הידיעה שטבעת נישואין נשארת על האצבע לאורך כל היום, ומתוך איחולים ללקוחותיו שהטבעת תישאר איתם מהיותם צעירים וזוג טרי לאורך כל חייהם.