צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות נישואין בפרדס חנה

כדי למצוא טבעת נישואין בפרדס חנה שתהיה מיוחדת מכל השאר, תצטרכו להגיע לסטודיו של הוד מקבילי

 

בואו להתרשם ממגוון טבעות הנישואין שלנו

 

כל בחירה הקשורה לחתונה, החל מבחירת המקום בו תתקיים ועד לבחירת צבע המפיות נראית בחירה הרת גורל. עם זאת, מרבית הבחירות שנעשות לקראת האירוע מסתכמות בתוך האירוע עצמו מלבד בחירה אחת שנשארת איתכם לכל החיים- בחירת הטבעת. טבעת נישואין עושה איתכם דרך ארוכה במיוחד, מן החופה לאורך כל החיים. לכן, חשוב לבחור טבעת נישואין שתתאים לכם ולטעמכם לא רק היום אלא גם בהמשך. ממש כמו בחירת בן או בת הזוג, זוהי בחירה ארוכת טווח ולכן חשוב למצוא את המקום שיעניק לכם שפע של אפשרויות לבחירת טבעת נישואין.

 

טבעות נישואין מכל הסוגים

 

ממש כפי שישנם אנשים שונים בעלי אופי וטעם משתנים, כך ישנו מגוון עשיר של טבעות נישואין. זוהי גישתו של הוד מקבילי, צורף המוכר לכל אלה המחפשים טבעות נישואין בפרדס חנה ובאזור השרון. בסטודיו של הוד מקבילי נוצרות טבעות נישואין בעלות שילובים מרהיבים בשלל צורות, גדלים וצבעים. אם בחנויות רבות המוכרות טבעות נישואין בפרדס חנה והסביבה ההבדלים בין הטבעות הוא מזערי, אצל הוד כל טבעת שונה מהאחרת. נראה שהוד חושב על כל אחת מתכונות הטבעת ויוצר בכל פעם עולם חדש: מרקם מחוספס לעומת חלק, זהב לבן לעומת זהב צהוב או אדום עם שילובים בין החומרים והצבעים, טבעת שכולה חומר צפוף לעומת טבעת בעלת חללים ריקים המדגישים את הקיים. ביקור בסטודיו של הוד הוא חוויה.

 

ליצור במיוחד עבורכם

 

אמנם המבחר בסטודיו הוא עשיר ומגוון, אך הוד יוצר ומעצב גם טבעות בהזמנה אישית וזוגות רבים מעדיפים שייצור עבורם את האחת שלהם שלא תהיה טבעת זהה לה. לאחר היכרות איתכם, וההבנה מהו רצונכם וטעמכם, הוד יעצב את הטבעת האישית שלכם, הטבעת שבכל פעם שתסתכלו עליה תיזכרו בחוויה הקסומה של החתונה ושל הדרך שעברתם מאז.