צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות אירוסין קלאסיות

כל אישה מחכה לרגע שבו בן הזוג שלה יציע לה נישואין. מלבד הרומנטיקה והיופי שיש במחווה הזו, אפילו היום בעידן שבו הפמיניזם חזק יותר, הנשים מחכות לרגעים הקטנים האלו וממתינות בלחץ רב כדי לראות מה מסתתר בתוך קופסת הקטיפה שאתם, הגברים, מחזיקים בידיכם בשעה שאת כורעים ברך.

 

אם אתם לא מבינים הרבה בתכשיטים, ולא יודעים מה נשים אוהבות, טבעות אירוסין קלאסיות תהיינה הבחירה הטובה ביותר. מדובר בטבעות אירוסין עשויות זהב לבן שבמרכז החישוק שלהן ממוקם יהלום אחד.

 

בבחירת הטבעת, שימו לב ליהלום במרכז, שמגיע במגוון חיתוכים וצורות, ומגוון גדלים, ובחרו את הטבעת לפי הטעם האישי של בנות הזוג. ראוי לציין שהמחיר של כל טבעת משתנה לפי החיתוך, הגודל ורמת הניקיון של היהלום.

 

עד היום, הטבעות עם היהלום הממורכז מבוקשות מאוד, ועל כן הן נחשבות לקלאסיות. אתם מוזמנים להגיע לגלריה שלי ולהתרשם ממגוון טבעות אירוסין קלאסיות שעיצבתי במו ידי. לצדן, תוכלו לראות טבעות שקיבלו טוויסט, ובהן היהלום הממורכז הוא עדיין המוטיב החוזר, אך החישוק מקבל צורות ומרקמים מיוחדים.

 

כאמור, הטבעת בעיצוב הקלאסי היא הבחירה הבטוחה, אבל אם אתם עושים את הקנייה לבדכם, ואתם רוצים לקנות טבעת בעיצוב לא שגרתי, אני ממליץ לכם להגיע אליי לגלריה עם מישהו שמבין בטבעות או יכול לומר אילו מהן ימצאו חן בעיני בנות הזוג שלכם.