צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

משבץ יהלומים

מעל 20 שנה של פעילות בתחום הצורפות והשיבוץ

שיבוץ יהלומים הוא אמנות של ממש. מדובר בעבודה מדויקת ומורכבת, הדורשת בין היתר סבלנות, אורך רוח, יד יציבה ועין טובה לאסתטיקה ולסימטריות. מסיבה זו, לא כל אדם יכול לבצע שיבוץ יהלומים, וכאשר מתעורר הצורך בעבודה מסוג זו – חשוב מאוד לפנות לאדם מהימן, מקצועי ומיומן, אשר עבר הכשרות בתחום ומחזיק בניסיון רב בשיבוץ יהלומים. אם אתם זקוקים למשבץ יהלומים בשרון – הגעתם למקום הנכון. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא, כמו גם המלצה לאחד ממשבצי היהלומים הטובים והמקצועיים ביותר באזור השרון.

מתי נצטרך שיבוץ יהלומים בשרון?

על אף שרובנו חושבים על שיבוץ יהלומים בשרון (או בכל מקום אחר בארץ) בעיקר בהקשר של חתונה, לעיתים קרובות מדובר בצורך המתעורר גם במגוון של אירועים אחרים, כמו למשל כמתנה ללידה, ליום ההולדת או לאירועים אחרים בחיים, שאנו תופסים כבעלי חשיבות מיוחדת עבורנו. שיבוץ יהלומים מאפשר לנו לשדרג משמעותית כל תכשיט ולהפוך אותו לאטרקטיבי ויוקרתי יותר, ובייחוד כאשר עבודת השיבוץ נעשית בצורה נכונה ומקצועית– כך שהתכשיט המתקבל בסיום מרהיב ביופיו. 

שיבוץ יהלומים בשרון

הוד מקבילי, בוגר האקדמיה לאמנות בבצלאל ובוגר עיצוב תכשיטים באומנית, מבצע שיבוץ יהלומים בשרון. הוד, המתאפיין בהתנהלות נעימה, יצירתיות ומקצועיות, למד את תחום בניית המודלים והצורפות, וכמו כן לקח חלק במגוון של סדנאות מעצבים בארה"ב – עניין אשר הקנה לו יכולות ומיומנויות בהן לא כל צורף יכול בהכרח להתהדר. מעבר למחיר ההוגן שמציג הוד ללקוחותיו, מדובר באחד מהצורפים המקצועיים ביותר באזור השרון, בעיקר בשל התנהלותו הפרפקציוניסטית והידע הרב שלו בתחום. אם אתם זקוקים למשבץ יהלומים בשרון – כזה המתאפיין בסבלנות, יד יציבה, פרפקציוניזם ועין לפרטים הקטנים ביותר – אין ספק כי הוד יהיה הבחירה הטובה ביותר לעבודה.