צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעון אירוסין בפרדס חנה

מגוון עצום של טבעות אירוסין בפרדס חנה והסביבה בסטודיו של הוד מקבילי

 

לחצו לצפייה במגוון הרחב של טבעות האירוסין מהקולקצייה שלנו

 

אתה מתכנן את הדרך המקורית להעניק אותה לבחירת ליבך, את המקום, ההפתעה והתפאורה מסביב. לכן, אין ספק שבחירת טבעת האירוסין היא בחירה חשובה. אתה רוצה לבחור את הבחירה הטובה ביותר והתאים את הטבעת לאופיה של בת הזוג כך שיתאימו אחת לשניה כמו כפפה ליד, או בעצם כמו טבעת לאצבע... עם זאת, אין צורך לחרוש עשרות חנויות, אם אתה מחפש טבעות אירוסין בפרדס חנה והשרון, ישנו מקום שיגולל בפניך מגוון עצום של אפשרויות- הסטודיו של הוד מקבילי בבית חירות.

 

כל הטבעות במקום אחד

 

בסטודיו של הוד מקבילי ניתן לראות עשרות דגמים שונים של טבעות אירוסין בעלות אופי ומראה שונים: טבעות עם יהלומים במקומות שונים על פני הטבעת, טבעת חישוק קלאסית וטבעת בעלת צורה ייחודית, פיתולים או סלסולים. אם במהלך חיפוש טבעות אירוסין בפרדס חנה והסביבה התלבטת האם להתמקד בטבעות מזהב לבן או צהוב, אצל הוד מקבילי תמצא טבעות מזמב צהוב, טבעות מזהב לבן וגם טבעות המשלבות ביניהם ובכך הייחוד שלהן. מבולבל מעט מן המבחר העצום? גם לכך הוד מציע פתרון מעולה- עיצוב טבעת בהזמנה אישית, טבעת המעוצבת במיוחד עבור בת זוגך כפי שאתה תתאר אותה.

 

מטבעת אירוסין לטבעת נישואין

 

זוגות רבים מספרים כי חוויית הקניה של טבעת האירוסין וגם התוצאה היו כה מוצלחות עד שגם את קניית טבעות הנישואין הם בחרו לעשות אצל הוד. אתה עומד בפני כריעת ברך? אל תשבור את הראש. הוד מחכה לך בסטודיו, יפרוש בפניך את מבחר הטבעות היפהפיות שכבר יצר או לחילופין ייצור יחד איתך את הטבעת האחת והיחידה. טבעת אירוסין מקסימה ומרשימה היא העיקר באירוע הצעת הנישואין, מהסטודיו של הוד תצא עם הטבעת המתאימה ביותר עבור בת זוגך.