צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות אירוסין בשרון

בשביל טבעת אירוסין בשרון שתעשה את האפקט הטוב ביותר - פנו לסטודיו של הוד מקבילי

 

לחצו כאן לצפייה בקולקציית טבעות האירוסין המלאה שלנו

 

הצעת נישואין היא הצעה שכל אישה מחכה לקבל מבן זוגה. עד כמה שאנחנו בעידן מודרני ומתקדם, הצעת נישואין עדיין שומרת על המסורת. בה עדיין בן הזוג יכול להפוך לכמה רגעים לאביר על הסוס הלבן שבא "לגאול" את נסיכתו ולהפוך אותה למאושרת עד עצם היום הזה (ונקווה שגם מעבר לו...). הדרך שלכם, מציעי הנישואין, לקנות את ליבן של בנות זוגכם היא כמובן באמצעות טבעת אירוסין שתגרום להן להשתאות לרגע, להיות מופתעות ולהתמלא באושר צרוף. לכן, השקיעו בבחירת טבעת האירוסין. אם אתם מחפשים טבעת אירוסין בשרון, הגלריה של הוד מקבילי פתוחה עבורכם ותיקח אתכם לעולם עשיר שטרם הכרתם.

 

על יהלומים ואבנים אחרות

 

אחד מסמליה של טבעת האירוסין הם כמובן היהלומים. במהלך החיפוש אחר טבעות אירוסין בשרון בוודאי ראיתם כי רוב טבעות האירוסין כוללות בתוכן יהלומים. עם זאת, בגלריה של הוד תמצאו טבעות אירוסין השונות אחת מהשניה, טבעות עדינות במיוחד, טבעות יוקרתיות, טבעות עם טוויסט ועוד. רבות מהטבעות עשויות זהב לבן אך ישנן גם טבעות לחובבי הזהב הצהוב. צורת הטבעת משתנה, מהחישוק הקלאסי המשובץ יהלומים לצורות מפותלות ומסולסלות בהן היהלומים משובצים במקומות משתנים. ואם תרצו להיות מקוריים במיוחד, אצל הוד ישנן גם טבעות אירוסין ללא יהלומים אלא עם אבני חן אחרות, קסומות לא פחות.

 

לעצב עבורכם את האחת והיחידה

 

בני זוג רבים רוצים לדעת שהטבעת אותה תענוד בת זוגם תהיה אחת ויחידה, ממש כפי שבת הזוג היא אחת ויחידה עבורם. לאלה מציע הוד טבעת בהזמנה אישית אותה יעצב באופן ייחודי. עיצוב הטבעת יעשה בשיתוף בן הזוג לאחר היכרות בת זוגו דרכו, הכרת אופיה, טעמה, ורצונותיה. אין ספק שלאחר שתקבל בת הזוג את הטבעת שהוד עיצב עבורה, היא תתעקש להגיע אליו גם לעיצוב טבעת הנישואין.