צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות נישואין בהתאמה אישית

מגוון רחב של טבעות נישואין בעבודת יד. טבעות נישואין בזהב צהוב וזהב לבן. כל טבעת ניתנת לשינוי ולביצוע התאמה אישית ומדויקת לכל בקשתכם.

זוהי אולי השאלה הקשה ביותר שתאלצו להתמודד עמה בבואכם לבחור טבעת נישואין. בסופו של דבר מדובר על עניין של טעם והעדפה אישית. הטבעת צריכה להתאים לאישיות שלכם, לסגנון ולסטייל העכשוויים ובו זמנית יש לקחת בחשבון כי מדובר על אלמנט שילווה אתכם למשך שנים רבות. 

 

אני מאמין כי מעבר להיותה טבעת הנענדת מתחת לחופה, טבעת הנישואין צריכה להתאים גם לחיי היומיום.

 

מגוון הטבעות נישואין אשר ניתן לראות בגלריה בבית חרות (כפר ויתקין, בית ינאי)

 

התחנה הראשונה שלכם בדרך לטבעת

רוב הסיכויים שבמידה ואתם נמצאים בשלב הגורלי של בחירת הטבעת, כבר שטפתם את העיניים בלא מעט טבעות בזמן האחרון. חשוב לדעת שבגדול ישנן שתי אפשרויות לבחירת טבעת. הראשונה היא מתוך המגוון המוצע בחנויות התכשיטים והשנייה היא לעצב טבעת חדשה. עיצוב של טבעת חדשה צריך להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום הצורפות שמסוגלים להביא את החזון שלכם לגבי הטבעת לכדי מימוש. הוד מקבילי יוצר בסטודיו שלו שממוקם בבית חרות, סמוך לקניון M הדרך טבעות נישואין בהזמנה אישית כבר קרוב לשני עשורים ופעם אחר פעם זוכה לתגובות נלהבות.

 

טבעת פשוטה או טבעת מעוצבת לעילא ולעילא?

 

 אם אתם רוצים לקבל תשובה וחוות דעת מקצועית בנושא עיצוב הטבעת, אתם מוזמנים להגיע לסטודיו של הוד מקבילי שבמהלך העשורים האחרונים התמקד באופן ספציפי בשדה טבעות הנישואין. במידה ואתם מתלבטים לגבי הטבעת המושלמת עבורכם באופן אישי, הוד ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם בנוגע לאלמנטים השונים בטבעת, להציע מניסיונו הרב ולעצב עבורכם את טבעת החלומות שלכם באופן אישי.