צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות נישואין בשרון

בחירת טבעת נישואין בשרון היא לא דבר קל. אין ספק שבסטודיו של הוד מקבילי תמצאו את הטבעת המושלמת

 

לחצו כאן לצפייה במלאי טבעות הנישואין המלא שלנו 

 

אמנם היא קטנה, אך גם בעלת חשיבות ומשמעות רבה. היא גם נשארת איתכם לאורך זמן. זוהי טבעת הנישואין כמובן. לכן, בחירת טבעת נישואין היא בחירה שצריכה להתאים לכם, להיות נכונה עבורכם ולשקף אתכם ואת מי שאתם, כי היא מלווה אתכם מאותו רגע מרגש מתחת לחופה לאורך כל הדרך. מחפשים טבעות נישואין בשרון? ישנו מקום אחד שאסור לכם לפספס- הסטודיו של הוד מקבילי בבית חירות, סמוך לקניון M הדרך. רוב הסיכויים שלאחר הביקור בסטודיו לא תחפשו עוד מקום המוכר טבעות נישואין בשרון.

 

כל אחד והטבעת שלו

 

הוד מקבילי כבר עוסק למעלה מעשרים שנה בצורפות, תך התמקדות בעיצוב טבעות נישואין ואירוסין. כאשר תיכנסו אל הסטודיו יפתח בפניכם עולם שלם שכלל לא ידעתם על קיומו. עבור רובנו, מראה של טבעת נישואין הוא מראה אחיד ופשוט. בסטודיו תוכלו לראות עד כמה זהו עולם עשיר בו כל פרט שונה לחלוטין מן האחר. ישנן טבעות דקות לעומת טבעות עבות ודומיננטיות, טבעות העשויות זהב לבן, זהב צהוב, זהב אדום וגם משילובים מרתקים ביניהם. ישנן טבעות חלקות וטבעות בעלות מרקם ייחודי. כל החושים עובדים כשעומדים מול מגוון הטבעות שיוצר הוד.

 

עיצוב טבעת באופן אישי

 

הוד לא רק ידוע בתור יוצר מבחר טבעות נישואין בשרון המעמיד לרשות לקוחותיו מבחר טבעות עשיר,  אלא גם כמעצב טבעות בהזמנה אישית. רוצים להיות שותפים לעיצוב ולתכנון הטבעת? להחליט מה יהיה מרקמה, צבעה וגודלה? הוד ישמח לעצב עבורכם את האחת שלכם ולשתף אתכם בעיצוב. בפגישה איתכם הוד יבין מהו טעמכם, על איזו טבעת אתם חולמים ובאופן כללי יכיר אתכם על מנת לשקף אתכם בטבעת וליצור את הטבעת המתאימה לכם ושתהיה אינדיבידואלית עבורכם בלבד.