צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

צורף תכשיטים

20 שנה של פעילות בתחום הצורפות

ענף התכשיטים מציע לנו מגוון רחב של שרשראות, עגילים, צמידים ועוד, שכל אחד עשוי מחומרים שונים ורמות איכות שונות. עם היצע גדול כל כך, יכול להיווצר קושי לבחור את התכשיט הנכון. הפתרון הכי טוב הוא לבחור תכשיטים שהוכנו על ידי צורף תכשיטים מקצועי, כדי לקבל תכשיטים איכותיים.

כל אחד יכול להשיג את התכשיט שמתאים לו ולפי הטעם האישי שלו. כך למשל, אם גבר רוצה להציע נישואים לאישה שהוא אוהב, הוא יוכל לקנות טבעת אירוסין שתענה לדרישות שלה- יהלום ממורכז עגול או מרובע, טבעת משובצת בכמה יהלומים, טבעת מזהב לבן או צהוב וכן הלאה.

 

 

צורף תכשיטים באזור השרון

הוד מקבילי פועל כבר 20 שנה בתחום הצורפות. את הידע בתחום רכש בלימודי צורפות ובניית מודלים בארצות הברית ומגוון סדנאות לעיצוב תכשיטים. כיום הוא נמצא בכפר ויתקין ומעצב טבעות אירוסין, טבעות נישואין ומגוון תכשיטים לכלות.

כל התכשיטים מגיעים עם תעודת אחריות. התעודה  מספקת ביטוח עבור כל חלקי התכשיט הנבחר, ומעידה על איכות ומקוריות החומרים שמהם מורכב התכשיט.

 

הוד מקבילי מציע תכשיטים משובצים ביהלומים עם מגוון רחב של רמות ניקיון, משקל וצבע, וסוגים שונים של חיתוכים- אגס, אובלי, לב, מלבן ועוד. התכשיטים עוצבו בקפידה ותוך מחשבה רבה, כדי לספק לנשים עיצובים יוקרתיים ומרשימים. ההיצע כולל עיצובים קלאסיים ועיצובים מודרניים, כדוגמת פסי זהב וטרנד הטבעות בזוגות, שלישיות ורביעיות.