צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

טבעות אירוסין בחדרה

אם עוד מצאת טבעות אירוסין בחדרה והסביבה, כנראה שלא הגעת לסטודיו של הוד מקבילי

 

המלאי המלא של טבעות האירוסין שלנו מחכה לכם בקישור

 

טבעת אירוסין היא אחת הרכישות הזכורות ביותר והמשמעותיות ביותר עבורכם כזוג. זה המקום שלך להראות לבת זוגתך את רגשותיך הרבים כלפיה אך בנוסף, וזה אולי האתגר הגדול יותר, לקלוע לטעמה האישי בטבעת האירוסין וגם לשקף אותה ואת מי שהיא. למרות ההתקדמות בשוויון בין נשים וגברים, ישנם מנהגים שישארו לנצח, בהם נדרש הגבר לגלות אבירות כלפי האישה. הצעת נישואין היא אחד המנהגים הנשמרים כפי שהם במשך שנים. זהו אחד הרגעים הקטנים בחייכם הזוגיים בהם תצטרך אתה לגלות את היוזמה ולהוציא מתוכך ג'נטלמניות שלא בהכרח ידעת שקיימת בך. הוד מקבילי, צורף ומעצב טבעות אירוסין בחדרה וסביבתה יעזור לך בכך בשמחה.

 

עולם שלם פרוש לפניך

 

כאשר תיכנס אל הסטודיו של הוד מקבילי תופתע אולי לגלות עד כמה עשיר הוא עולם טבעות האירוסין. הוד מקבילי הוא צורף ומעצב תכשיטים השם דגש על טבעות נישואין ואירוסין. הוא יפתח בפניך את הדלת אל אין סוף אפשרויות ותגלה כי אין צורך להגיע לתל אביב על מנת לבחור את הטבעת המתאימה ביותר, גם בחיפוש טבעות אירוסין בחדרה אפשר להגיע אל האחת שתתאים באופן מיוחד לאחת שלך.

 

ליצור עולם חדש

 

הוד מקבילי מודע לכך שכל בן זוג רוצה לבחור לאשתו לעתיד את הטבעת המושלמת וכי יש לו ניסיון אחד בלבד  לקלוע. לכן, חלק גדול מטבעות האירוסין שהוא מעצב נעשות על פי הזמנה אישית תוך תכנון מראש עם מזמין הטבעת. כך נותנת ההשראה לעיצוב הטבעת היא בת זוגתך. טבעות עדינות וקלאסיות, טבעות עם יהלומים וגם ללא, טבעות מזהב לבן או זהב צהוב, טבעות יוקרתיות או כאלה שיש בהן טוויסט- כל הטבעות הן איכותיות עוצבו מהחומרים הטובים ביותר על ידי אדם בעל ידי זהב, תרתי משמע.