צרו קשר

לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה בגלריה מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

052-821-5040

קניית זהב

זהב הוא חומר בעל ערך רב, והמצב הכלכלי כיום מביא אנשים רבים לכדי מכירה של תכשיטים עשויים מזהב שרכשו בעבר או שקיבלו בירושה מקרובי משפחה. אחד האתגרים בתהליך זה הוא מציאת בית העסק שיוכל לתת שירות מקצועי של בחינת התכשיטים וקנייה שלהם במסגרת עסקה הוגנת ומשתלמת.

 

 

המרת זהב לכסף מזומן

אם יש לכם תכשיטי זהב שכבר אין לכם שימוש או צורך בהם ואם אתם רוצים להמיר את תכשיטי הזהב לכסף מזומן, הגעתם למקום הנכון. הגלריה ממוקמת במושב בית חרות ומספקת שירות קניית זהב בכפר ויתקין ובאזור השרון כולו. אתם מוזמנים להגיע עם התכשיטים אל הגלריה ולהמיר אותם לכסף. אפשרות נוספת היא להחליף את תכשיט הזהב שלכם בתמורה לתכשיט אחר. תוכלו למצוא בגלריה טבעות ועוד מגוון תכשיטים, או לחילופין לעצב לכם או ליקירים שלכם תכשיט בהתאמה אישית.

 

קניית זהב שברשותכם מתבצעת לאחר בחינה של התכשיטים אותם אתם רוצים להמיר לכסף או להחליף בתכשיט אחר. עם ידע מקצועי בצורפות, עיצוב ובניית מודלים, וניסיון של 20 שנה בתחום, תקבלו שערוך מדויק של כל תכשיט על מנת שתוכלו לקבל את התמורה הראויה.

 

המכירה יכולה לעזור לכם לעשות הרבה כסף ומהר, בהתאם לאומדן הערך של הזהב אותו אתם מעוניינים למכור. הבדיקה תיעשה בצורה מקצועית ובמהירות.

אתם מוזמנים לבוא ולקבל הצעת מחיר לפריטי הזהב שלכם, ללא כל התחייבות.